81 307 80 90
Typ
Status
Województwo
Miasto
Dzielnica
Nr oferty
Metraż (m2):

Cena (PLN):

Rynek
Wyszukiwanie zaawansowane

Kariera

Big City Broker kariera Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Sprawdź szczegóły tej oferty pracy tutaj. Jesteśmy Firmą, która prężnie rozwija się i stale podnosi jakość pełnionych usług, dlatego szukamy osób ambitnych, zaangażowanych, które pragną doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się razem z Firmą. Istotne dla nas jest entuzjastyczne podejście do powierzonych obowiązków oraz umiejętność nawiązywania oraz dbania o kontakt z klientem. Od kandydatów oczekujemy także umiejętności dobrej organizacji pracy, elastyczności, a przede wszystkim zainteresowania tematyką nieruchomości. Praca w BIG CITY BROKER daje możliwość szerokiej ścieżki rozwoju oraz zdobywania doświadczeń. Cenimy inicjatywę, a trud włożony w pracę owocuje możliwością osiągania bardzo wysokich, satysfakcjonujących zarobków. Aby nasi pracownicy mogli pracować jak najlepiej zapewniamy wiele udogodnień rozpoczynając od profesjonalnych narzędzi pracy, a kończąc na szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy. Dla najlepszych Doradców – samochód służbowy!!! W celu dołączenia do Naszego Zespołu należy przejść przez proces rekrutacyjny. Składa się on z następujących etapów:

  1. Kandydaci nadsyłają aplikacje (CV oraz listem motywacyjnym) na adres biuro@bigcitybroker.pl z dopiskiem w tytule Doradca ds. Nieruchomości.
  2. Analizujemy nadesłane aplikacje i wybieramy te, które spełniają nasze wymagania.
  3. Zapraszamy wybranych Kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.
  4. W zależności od wyniku rozmowy zapraszamy Kandydatów, którzy nas zainteresowali na kolejną rozmowę.
  5. Z wybranymi przez Nas Kandydatami kontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia warunków współpracy.
  6. W ciągu dwóch tygodni od zakończenia rekrutacji informujemy wszystkie osoby biorące udział w rozmowach kwalifikacyjnych o wyniku rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez BIG CITY BROKER (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Zapisz

Potrzebujesz pomocy?

Nasi doradcy i eksperci finansowi są do Twojej dyspozycji. Wystarczy kontakt: