top of page
nasz zespół

O nas

Stały zespół i duże doświadczenie

Skutecznie sprzedajemy i wyszukujemy nieruchomości.

Budujemy naszą firmę w oparciu o prawdziwe relacje i polecenia.

Każdy z naszych klientów otrzymuje:

1. Bezpieczną transakcję,
2. Najkorzystniejszą na rynku ofertę sprzedaży lub kupna,
3. Najszybsze działanie.

Wraz z ponad dwudziestoosobowym zespołem pomagamy w sprzedaży oraz poszukiwaniu nieruchomości na terenie Lublina i okolic. 
Skutecznie działamy na rynku od 2011 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów. Pasjonują nas tematy związane z rynkiem nieruchomości,

a wiedzę zdobytą na podstawie ponad 13-letniego doświadczenia wykorzystujemy do przeprowadzania bezpiecznych

i opłacalnych transakcji.

Jak działamy

Jesteśmy wiodącą firmą na lubelskim rynku nieruchomości. To co nas wyróżnia to wysoka, nowa jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Big City Broker tworzą doświadczeni, zaangażowani Doradcy, dla których praca jest pasją.

Asystujemy naszym Klientom od pierwszego spotkania, aż do chwili, w której odbierają klucze do swojej upragnionej nieruchomości bądź oddają je nowemu Właścicielowi. W naszym Biurze Klient czuje, że jest objęty opieką, a nasi Doradcy dokładają wszelkich starań, aby wyszedł z Biura usatysfakcjonowany.

Big City Broker działa kompleksowo. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klienta, a nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zawiłości. To dlatego nasi Klienci tak często polecają nasze usługi oraz wracają do nas z nowymi potrzebami – a to dla nas najlepsza reklama.

Dlaczego warto kupić nieruchomość za pośrednictwem Naszego Biura?
Dzięki głębokiej analizie Państwa potrzeb znajdziemy wymarzoną dla Państwa nieruchomość. Zapewnimy Państwu dostęp do szerokiej bazy ofert, również oferowanych przez inne Biura. Będziemy asystować Państwu przy każdej prezentacji, na każdym etapie naszej współpracy. Wynegocjujemy najlepszą cenę. Kupując z nami nieruchomość mają Państwo pewność, że jest ona wolna od wszelkich wad prawnych i obciążeń.

Dlaczego warto sprzedać nieruchomość za pośrednictwem Naszego Biura?
Przygotujemy profesjonalną ofertę Państwa nieruchomości, która będzie promowana na szeroką skalę, m.in. w portalach internetowych, prasie, na banerach oraz w szerokiej bazie naszych Klientów. Zapewnimy pełne doradztwo i opiekę nad całością transakcji, będziemy Państwu asystować od pierwszego spotkania, aż do chwili przekazania kluczy do nieruchomości. Zaoszczędzą Państwo czas – to My będziemy się zajmowali szukaniem potencjalnych nabywców i prezentowaniem im Państwa nieruchomości. Pomożemy Państwu w zbieraniu dokumentacji, załatwianiu formalności oraz w współpracy z notariuszem. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji na każdym etapie.

bottom of page